Jednodenní seminář Zdravé nohy I. neděle 4. 12. 2016 (4.12.2016)

Jednoduchá a účinná prevence a náprava bolestí a deformit nohou z nesprávného zatěžování.

Cvičení zlepší pohyblivost kotníků, přednoží a prstů nohou, zpevní klenbu nohy, zvýší propriocepci chodidel a postupně také upraví deformity prstů nohou a chodidel.

 

Reference z posledního semináře ze dne 1.10. 2016

Věra Lehovcová (cvičitelka  a trenérka)

Očekávám rozšíření znalostí, nové poznatky, odstranění vlastních obtíží.. Organizace semináře byla skvělá, vše bylo výborně připraveno.S obsahem semnináře jsem byla spokojená, teoriij sem  znala, ale masáže vůbec, a překvapilo mne, že hned po krátké masáži se už dá poznat úplně jiný pocit při chůzi. Některé cviky jsem neznala, vypadaly navenek jednoduše, ale překvapilo mne, že potom byly pro mne vlastně obtížně proveditelné.Lektorka Vlaďka je skvělá, příjemná, sympatická, má výborný výklad i velmi hezký přístup ke klientům.

Celá atmosféra byla příjemná, přátelská až rodinná, výborný je menší počet účastníků, dobrý kontakt s lektorkou, velký prostor pro dotazy atd. Seminář mi přinesl nové poznatky, chuť si vyzkoušet, zda cvičení bude fungovat. Setkala jsem se s příjemnými lidmi a byl to pěkně prožitý naplněný den.Rozhodně doporučuji!

 Naďa Fuková (profesorka na Obchodní akademii)

Potřebuji zesílení motivace, stále trochu zápasím sama se sebou, abych důsledně a pravidelně cvičila. Organizace byla zcela vyhovující, střídala se teorie s praxí,  když už mi přišlo, že je teorie delší, přišlo cvičení s upozorňováním na možné chyby. Teorii jsem kdysi dávno slyšela o kostře nohy, ale bylo fajn vidět naživo kousek 3D kostěného „Jindry“ a uvědomit si, jak do sebe kostičky zapadají. Masáže jsem už znala z online videokurzu Cviky pro nohy, ale vyzkoušení různých pomůcek bylo velmi přínosné.

Vlaďka je lektorka veselá, laskavá a profesionální, seminář byl veden v milé a přátelské atmosféře.zažila jsem hezké chvíle, korekci toho, u čeho jsem si nebyla jistá, zda to dělám správně. Ano, vřele doporučím seminář dál! Děkuji!

 

Můžete se také podívat na reference z červnového semináře (18.6. 2016) nebo na některou stránku z dřívějších seminářů a jejich ohlasy.

Co se na semináři naučíte?

  • Vysvětlím, jak má správně fungovat ploska nohy,jaké jsou nejčastější deformity a vady nohou, jejich příčiny a projevy,
  • jaké máte možnosti k nápravě a prevenci deformit a vad nohou (včetně ukázek některých pomůcek ke korekci či vhodné obuvi),
  • praktický nácvik: pasivní stimulace a masáž plosek nohou (s pomůckami),
  • praktický nácvik: aktivní masáž plosky a prstů a rozhýbání nohou,
  • speciální cviky k rozhýbání ztuhlých prstů (i k odstranění jednotlivých deformit) a k posílení klenutí nohy, vše také s pomůckami,
  • nácvik rovnováhy, stability a propriocepce hravou formou s pomůckami.

Novinka!

Kompletní internetový výukový videokurz Cviky pro nohy

Už nemusíte na nic čekat… Můžete začít zlepšovat své nohy hned, samostatně, doma!

Seminář je  rozšířenou podporou tohoto základního online kurzu. Poslechněte si video s obsahem e-programu Cviky pro nohy.

V on-line kurzu je sada kompletního a ověřeného devítitýdenního tréninkového programu pro nohy, kdy se za 10 minut denně  výrazně zlepší stav vašich nohou. Dále je zde fotopříručka ke všem cvikům, podrobná skripta, testovací notýsek, hry pro nohy a pro děti a další hodnotné bonusy ke kurzu.

Na videích vás celým programem osobně provázím. Přístup do kurzu máte již nastálo.

Kdo raději čtete než posloucháte, přečtěte si, co online kurz obsahuje.

 

Informace pro  zájemce o seminář:

1. Jste tu poprvé, neznáme se ještě?

Cena jednodenního semináře je 1590 Kč (nebo bonusová cena 1270 Kč-viz níže).

Při objednání a úhradě internetového výukového kurzu Cviky pro nohy PŘED seminářem nebo současně s ním dostanete ode mne dárek – jako podporu k online kurzu získáte seminář Zdravé nohy I. za bonusovou cenu o 20% nižší, tedy za 1270 Kč. 

Pokud jste současně klienty obchodu naboso a máte jejich slevový kupón, získáte další slevu 5% (tj. 80 Kč). z ceny semináře. Tyto dvě slevy se sčítají, seminář vás bude stát jen 1190 Kč.

2. Jste vlastníky online kurzu Cviky pro nohy?

Pak je pro Vás jednodenní seminář za  bonusovou cenu 1270 Kč. 

Pokud jste současně klienty obchodu naboso a máte jejich slevový kupón, získáte další slevu 5% (tj. 80 Kč). z ceny semináře. Tyto dvě slevy se sčítají, seminář vás bude stát jen 1190 Kč.

3. Jste mí studenti/klienti/cvičíte u mne?

Pro mé studenty a pro dlouhodobé klienty je speciální cena semináře = 850 Kč.

Týká se kromě mých studentů z ČVUT také dospělých cvičenců z mých hodin a „Masters“ kurzistů, a dále také mých dlouhodobých individuálních klientů).

Moji studenti a cvičenci (kteří ještě NEMÁTE přístup do online kurzu):

Při současné koupi internetového kurzu Cviky pro nohy získáte i vy slevu 20%, a to již ze speciální ceny semináře: Konečná cena semináře je tedy pro vás 680 Kč.

(slevový kupón naboso se v tomto případě již nepřipočítává).

Přihlášky: 

Mailem na: v.botlikova@gmail.com. Údaje k platbě semináře zasílám hned po přihlášení, a to na Vámi uvedený mail.