Jednodenní seminář Zdravé nohy III. sobota 17. 6. 2017 (17.6.2017)

Seminář Zdravé nohy a výroba barefoot sandálů

Osvědčené spojení kurzu zdravé chůze a práce chodidla se zkušenou školitelkou zdravého pohybu Vlaďkou Botlíkovou a tvořivé dílny Happy Sandals workshop na výrobu vlastních barefoot sandálů.

Kdy : sobota 17. června 2017,  9h – 17h

Kde : ČVUT, ÚTVS, Pod Juliskou 1805/4, Praha 6 – Dejvice, 1. patro – posluchárna č. 2017 (vpravo od schodů)

Cena: 1.690 Kč

Lektoři: PaedDr. Vladana Botlíková, CSc. (www.vladanabotlikova.cz) a Ing. Pavel Dvořáček (www.happyfoot.cz)

Co řekli po skončení semináře:

Zdena Dubná, lektorka jógy

Čekám nové cviky na nohy, organizace byla výborná, děkuji za vše, neznala jsem např. anatomii chůze. Skvělý byl také masážní přístroj na nohy.Naučila jsem se nové super cviky na uvolnění celého těla, od prstů chodidel, přes páteř až nahoru. Vlaďka je výborná lektorka se spoustou zkušeností a nápadů.Postupně a příjmnou formou nás všechny vede k našim nohám. Sešla se bezva parta lidí a díky Vlaďce vládla i příjemná atmosféra. Odnesla jsem si nové a hlubší uvědomění při cvičení s tělem a chodidly i nové tipy pro cvičení nohou.Moc děkuji, určitě doporučím.

Jarmila Mervová, učitelka v mateřské škole

Očekávám praktické rady pro „normální nohy“, náměty a nápady na cvičení. Organizace semináře byla skvělá, vymezený čas jsme stoprocentně využili. Seminář byl velmi pestrý, překvapila mne důležitost a význam chůze. Lektorka byla výborná, atmosféra pohodová a přátelská, děkuji za seminář, který doporučím dál.

Milada Ledvinová, masérka

Očekávala jsem vysokou úroveň semináře a výborné informace, vše se vyplnilo. Seminář byl dobře zorganizován, nemám připomínky. Připomněla a osvěžila jsem si předchozí informace, neznám lepší lektorku, Vlaďka překvapí vždy, i po 27 letech, co ji znám. Přátelská atmosféra a spousta pomůcek je moc fajn. Získala jsem opět novou chuť se o své nohy starat. Seminář rozhodně doporučuji.

Tereza Šeráková, učitelka v mateřské škole

Chci se seznámit s paní lektorkou Botlíkovou, uvažuji o koupi online kurzu Cviky pro nohy. Organizace semináře byla velmi dobrá, byla jsem spokojena s obsahem, překvapila mne informace o chůzi naboso a o tom, že se dá chodit všude. Masážní přístroj na masáž nohou byl úžasný!! Moc se mi líbilo také použití balančních pomůcek a seznámení s nimi. Lektorka je velice milá, příjemná a zkušená, také atmosféra na semináři byla pohodová a příjemná. Získala jsem náměty na cvičení a cviky pro svou práci s dětmi, budu i více podporovat chůzi dětí naboso. Chůzi, kterou jsem natrénovala, doporučuji zařadit až poté, co si vyrobíme nové sandály. Seminář doporučuji.

Dagmar Olmrová, absolventka Univerzity 3. věku na ČVUT

Chtěla bych se naučit správně chodit a používat celou plosku chodidla. Opět byla perfektně promyšlená organizace.jsem spokojená, získala jsem mnoho nových poznatků, také nová cvičení pro lepší rovnováhu a pro správnou chůzi. Lektorka Vlaďka je přátelská, vstřícná a ochotná. Nyní má  poznatky o správné chůzi, vím, jak cvičit, vyzkoušela jsem si různé pomůcky pro cvičení rovnováhy. Tento seminář určitě budu propagovat!

 Ing. Miroslav Vokřínek

Chci si rozšířit znalosti a zkušenosti. Opět 100% organizace, jsem na 100% spokojen!Něco jsem si zopakoval a potěšily mne nové poznatky, prospělo mi to.lektorka je skvělá, na 100%. Určitě dál doporučím.

Pavlína Hrdinová

Jsem zvědavá, co se nového dozvím. Organizace byla opět výborná, překvapila mne masáž na přístroji. Líbilo se mi také rozhýbání horní poloviny těla. Lektorka je skvělá! Zas mám díky ní novou chuť něco dělat pro své nohy. Doporučuji tento seminář!

 A co jsme se učili?

Program semináře:

9h – 10h      Zahájení semináře a teorie chůze

10h – 12h      Nácvik bosé chůze, praktické cvičení v sedě, ve stoje, při chůzi a v terénu

12h – 13h      Oběd

13h – 14h      Hry/cvičení pro nohy

14h – 17h      Výroba barefoot sandálů

Můžete využít občerstvení v restauraci Pod Juliskou (cca 100 metrů od ÚTVS) nebo si vezměte malý oběd sebou. Na místě je možné si zakoupit kávu v automatu.

Na cvičení nepotřebujete cvičební oděv, ale je dobré mít pohodlné kalhoty či legíny. Vezměte si sebou ručník, kamínky, drobné mince atd.

 Přihlášky: 

http://happyfoot.cz/happyfoot-sandaly/seminar-zdrave-nohy-s-workshopem-kopie/prihlaska-zdrave-nohy-s-workshopem/.

Seminář je spojen ze dvou částí:

První část je o zdravé chůzi, naučíte se vnímat tělo a pracovat s ním.

Naučíte se a procvičíte:

  • základy zdravé chůze a práce chodidla, vliv na celkové držení těla
  • správnou chůzi do schodů, ze schodů a po rovině
  • cviky pro zdravá chodidla, automasáž chodidel
  • jak změnit zlozvyky a špatné návyky v chůzi a držení těla

V druhé části si vyrobíte barefoot sandály Happy Sandals na míru. Sandály mají univerzální použití na ven i na doma a dají se tak nosit prakticky celoročně.

V ceně semináře je kvalitní podrážkový materiál a tkaničky, které si vyberete z pestré škály barev.

Naučíme vás vychytané výrobní fígle a podělíme se o své zkušenosti s výrobou i nošením sandálů. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti s výběrem vhodné barefoot obuvi pro děti a dospělé.

ZDARMA získáte přístup do členské VIDEO sekce Happy Sandals, kde najdete celou řadu návodů, jak si sandály zavázat.

Na semináři zažijete změnu, která vás posune do zcela nové úrovně vnímání vlastního těla. Pochopíte vliv chodidla a chůze na celý pohybový aparát a celkové zdraví, tedy i bolesti zad, ploché nohy, halluxy, dysfunkce imunitního systému a další civilizační potíže.