Jednodenní seminář ZDRAVÉ NOHY I. v neděli 14. 2. 2016 (14.2.2016)

Jednoduchá a účinná prevence a náprava bolestí a deformit nohou z nesprávného zatěžování.

Cvičení zlepší pohyblivost kotníků, přednoží a prstů nohou, zpevní klenbu nohy, zvýší propriocepci chodidel a postupně také upraví deformity prstů nohou a chodidel.

Reference ze semináře:

Stanislav Rolenc, ředitel firmy Rentel

Očekávám od semináře informace a nácvik dovedností, aby se také moje nohy cítily dlouhodobě lépe. Organizace byla výborná, s ohledem i na jednotlivé účastníky. Překvapila mne samotná konstrukce nohy, je úžasná! Neznal jsem ošetření jednotlivých kloubů na noze. Neznal jsem také některé pomůcky, např. body-bone, ani cviky sestavy pro nohy, zejména na palce.
Lektorka byla opět výborná, zapálená, profesionální a přesto lidská. Atmosféra na semináři byla přátelská a uvolněná s výjimkou výkladu, to byl „kvapík“:) Seminář mi přinesl poznání, že když se něco udělá (pokazí), může se to „oddělat“ (napravit). Tělo je moudré, jen stačí změnit špatné návyky. Seminář jednoznačně doporučím svým přátelům či spolupracovníkům. Děkuji za užitečnou a ještě příjemnou neděli.

Jana Jíchová

Na semináři se chci dozvědět, co mohu sama udělat pro to, aby mi dobře fungovaly nohy, pro prevenci problémů, tedy potřebuji pochopit fungování, naučit se cviky atd. bylo dobře zorganizováno střídání teorie s praxí. Dřív jsem se detailně nezajímala o teorii a anatomii, takže nových věcí pro mne bylo dost, třeba samotná stavba nohy apod.  Překvapilo mne, jak obtížné pro mne bylo zvednout míč. Překvapilo mne i cvičení, malý míček a vlastně takřka vše, a to, co jsem znala, tak mi nešlo. Lektorka mi vyhovovala, byla legrace, ale zároveň pevné vedení a jasné úkoly. Semínář zmobilizoval moji snahu něco dělat s nohou, třeba to vědomé chození. Atmosféra byla velmi příjemná, učebna malinko stísněná. Seminář zmobilizoval mou snahu něco dělat s nohou, např. vědomě chodit. Seminář určitě doporučím, a nejen tento, ale přijdu třeba i na nějaký příští.

Co se na semináři naučíte?

  • Vysvětlím, jak má správně fungovat ploska nohy,
  • jaké jsou nejčastější deformity a vady nohou, jejich příčiny a projevy,
  • jaké máte možnosti k nápravě a prevenci deformit a vad nohou (včetně ukázek některých pomůcek ke korekci či vhodné obuvi),
  • praktický nácvik: pasivní stimulace a masáž plosek nohou (s pomůckami),
  • praktický nácvik: aktivní masáž a rozhýbání nohou,
  • speciální cviky k odstranění jednotlivých deformit nohou (také s pomůckami),
  • nácvik rovnováhy, stability a propriocepce hravou formou s pomůckami,
  • zábavné hry pro nohy ke zlepšení obratnosti a svalové síly chodidel.

Naučené cviky a triky ze semináře budete mít neustále dostupné v animované nebo fotografické podobě, kdykoli k zopakování jsou na cvikyprozdravi.cz.                   

Přihlášky: Vlaďka Botlíková, v.botlikova@gmail.com 

Můžete se podívat na reference z posledního předvánočního semináře nebo na některou stránku z těch dřívějších seminářů a jejich ohlasy.

 Další reference ze semináře:

Eva Zimová

Chci s naučit hlavně správnou chůzi, pak i praktické cviky k problémům nohou, u mne zvláště ke zlepšení klenby příčně ploché nohy a cviky na vybočený palec. Organizace byla výborná. Z teorie jsem neznala nic, téměř vše mne překvapilo, hlavně ty masáže. Ani cvičení jsem neznala. Lektorka byla výborná, vše velmi příjemné, díky! Seminář mi dal spoustu poznatků. Teď hlavně abych vydržela cvičit. Určitě doporučuji tento seminář!

Jaroslava Krejčová, cvičitelka

Os semináře očekávám novinky, které budu moci použít ve cvičení. Organizace byla skvělá, byla jsem spokojená i s obsahem semináře. Teorii jsem znala, ale masáže ne, získala jsem mnoho nových poznatků. Lektorka byla vynikající, výborně připravená, také atmosféra byla přátelská a skvělá. Určitě doporučuji.

Jana Nováková, cvičitelka

Chtěla bych zde získat novinky, které mohu předávat dál. Organizace byla výborná, s obsahem jsem byla spokojená, neznala jsem masáže ani cvičení na vbočený palec. Lektorka byla vynikající, atmosféra velice příjemná a prostředí skvělé. Seminář mi dal hodně nových poznatků, které určitě využiji v tělocvičně. Doporučuji všem spolupracovníkům.

Helena Foglová

Ráda bych se naučila, jak správně „používat“ nohy. Chtěla bych se naučit cviky a masáže, abych alespoň zastavila zhoršující se stav chodidel. Organizace byla rychlá a dobrá, z obsahu mne teorie moc nepřekvapila, ale u masáží ano, že máme tolik kloubů na chodidle. Neznala jsem možnost stoupnout na pomůcku Iplikátor. Lektorku hodnotím kladně, seminář byl v uvolněné atmosféře a nyní mám chuť něco se sebou dělat. Počkám, až se mi dojmy rozleží.

Petr Kala

Chtěl bych zlepšit dynamiku těla a srovnat osu těla. Lektorka byla jako vždy skvělá. S obsahem semináře jsem byl spokojen. Skoro nic z masážních cviků jsem neznal., cvičení mě také překvapilo, ale o něco méně. Lektorka byla na jedničku s třemi hvězdami:) Atmosféra byla báječná, přineslo mi to nové informace.

Lucie Barešová

Mívám unavené nohy víc než dříve. Očekávám zlepšení, hlavně cvičit. Organizace byla skvělá, pestrá, zábavná a poučná. Líbila se mi anatomie nohy, překvapily mne velmi příjemně také masáže. Neznala jsem žádná cvičení, všechno bylo nové. Lektorka byla profesionální a příjemná. Atmosféra  taky fajn. Naučila jsem se zde cviky, které chci nyní pravidelně cvičit. Doporučuji.

Ing. Jitka Jadrníčková

Chci si udržet pokud možno co nejdéle zdravé tělo a dobrou kondici, abych mohla sportovat a tančit.

Organizace byla bezchybná. S obsahem semináře jsem naprosto spokojená. Mé znalosti anatomie byly velice povrchní, takže téměř vše bylo pro mne nové. Masáže používám, ale spíše reflexní. U cvičení mě nejvíc překvapilo, že téměř neovládám své prsty u nohou. Lektorka výborná, neumím si představit lepší způsob, perfektní bylo spojení teorie a praxe. I prostředí bylo skvělé. Seminář mně dal spoustu nových informací, byla to příjemně strávená neděle. Rozhodně všem doporučuji.

Eva Veselá

Očekávám, že se dozvím něco více o fungování našich nožek, jak jim prospět, třeba i ve vyšším věku. Organizace byla výborná, jsem spokojená i s obsahem, masáže jsem víceméně znala, připomněla jsem si to. Rozšířila jsem si zásobník cviků. Lektorka byla výborná, i atmosféra velmi příjemná. Seminář mi přinesl určitou naději, že mohu něco vylepšit, doporučuji.

Ivana Jartymová

Doufám, že se naučím lépe pečovat o své nohy. Organizace byla velmi dobrá. Z teorie jsem se dověděla hodně zajímavostí. Masáže jsem vůbec neznala a nepraktikovala, určitě začnu. Také většinu cviků jsem před seminářem neznala. Lektorka je velmi příjemná paní. Velká spokojenost i s atmosférou a prostředím semináře.  Určitě začnu cvičit a pracovat na sobě. Děkuji také za dobrůtku, moc mi chutnala. Určitě celý seminář doporučuji.

 

Cena jednodenního semináře je 1590 Kč, pro studenty a dlouhodobé klienty 850 Kč.

K dispozici bude také již kompletní internetový výukový kurz Cviky pro nohy na domácí cvičení, pokud jej zakoupíte PŘED seminářem nebo spolu s ním, budete mít vlastní seminář za bonusovou cenu jako podporu ke kurzu (cena platí pouze pro účastníky semináře).

 

 850 Kč.

K dispozici bude také již kompletní internetový výukový kurz Cviky pro nohy na domácí cvičení, pokud jej zakoupíte PŘED seminářem nebo spolu s ním, budete mít vlastní seminář za bonusovou cenu jako podporu ke kurzu (cena platí pouze pro účastníky semináře).