Přehled licencí

Licence Registrace Premium Premium+
 
Délka licence neomezeně 1 rok 1 rok
Cviky, sestavy,
programy, testy
limitované
(cca 5%)
Ano Ano
Oblíbené cviky Ano Ano
Kniha Pozdrav monitoru *1 Ano
Získání provize
z prodeje licencí *2
Ano
 
Cena zdarma 490,- Kč 620,- Kč

*1 Při objednávání licence Premium Plus vyplňte při registraci také adresu bydliště, kam chcete poslat knížku. Pokud jste již registrováni (a při objednávání jste tedy přihlášeni), klikněte vpravo nahoře na: Osobní údaje a heslo - zde ve svých osobních údajích vyplňte prosím také část: Adresa a uložte tuto změnu
*2 Platí u certifikovaných poradců, kteří jsou ve smluvním vztahu s provozovatelem. Zájemci o spolupráci a poradenství se prosím ozvěte na info@cvikyprozdravi.cz.

Možnosti platby

  • Bankovním převodem
  • On-line Benefity.cz

Licence jako dárek

Licence je také vhodným originálním a univerzálně použitelným dárkem. I když na svůj dárek zapomenete, neztrácí platnost. Platnost půlroční nebo roční licence začíná běžet až od okamžiku, kdy se obdarovaný registruje, zapíše licenční klíč do vymezeného pole a odklikne "Přidat licenci".

Registrace

Registrace je automatický typ licence vhodný na prohlédnutí vybraného obsahu stránek a ozkoušení, jak cviky fungují. Do této licence spadají též Ti, kterým aktuální licence skončila.

Pro registrované uživatele bez zakoupení licence nejsou k dispozici všechny funkce webu.

Základ

Základ je licence určená na ozkoušení principu cviků pro zdraví, pokud si nejste jisti, že tento produkt budete dlouhodobě používat.

Licence má omezené množství oblíbených položek: 3 cviky, 1 program, 1 sestava.

Premium a Premium Plus

Premium je nejrozšířenější licence vhodná pro každodenní cvičení či občasné cvičení ke zlepšení zdravotního stavu či posilování kondice. Licence Premium plus se od licence Premium liší v tom, že je k ní navíc knížka Pozdrav monitoru.

Premium i Premium Plus využívají nejen běžní uživatelé, ale také trenéři, cvičitelé a další odborníci, kteří chtějí spolupracovat nebo již jsou našimi certifikovanými poradci a rádi by dále tento produkt doporučovali nebo prodávali svým klientům. Zájemci o spolupráci a poradenství se prosím ozvěte na info@cvikyprozdravi.cz.