Jednodenní seminář Zdravé nohy I. sobota 22. 4. 2017 (22.4.2017)

Jednoduchá a účinná prevence a náprava bolestí a deformit nohou z nesprávného zatěžování.

Cvičení zlepší pohyblivost kotníků, přednoží a prstů nohou, zpevní klenbu nohy, zvýší propriocepci chodidel a postupně také upraví deformity prstů nohou a chodidel.

Reference z podzimních seminářů (říjen a prosinec 2016):

David Kaufman (fyzioterapeut a masér)

Rád bych získal nové praktické dovednosti a cviky. Seminář byl velmi dobře zorganizován, z obsahu mne překvapila účinnost rozhýbání prstů při speciální masáži, dověděl jsem se i nové cviky a opět mne zaujal účinek cvičení, Lektorku hodnotím na jedničku, výborně předává své bohaté zkušenosti, určitě doporučím dál.

Magdalena Liptáková (cvičící v kurzu Dospělí)

Očekávam nové vedomosti a praktické rady o starostlivosť o nohy, aby som odstranila nesprávne návyky. Bol to dobře organizovaný a obsahovo vyčerpávajúci seminár, dověděla som sa mnoho nových užitečných informácií. Masáže a cvičení som si doplnila k tomu, čo som znala z hodín.S lektorkou som maximálně spokojená, bola výborná, vytvořila príjemnú atmosféru. Odnášam si nové poznatky a motiváciu k pravidelnému cvičeniu. Ďakujem velmi pekně.

Věra Lehovcová (cvičitelka  a trenérka)

Očekávám rozšíření znalostí, nové poznatky, odstranění vlastních obtíží.  Organizace semináře byla skvělá, vše bylo výborně připraveno. S obsahem semináře jsem byla spokojená, teorii jsem  znala, ale masáže vůbec, a byla jsem velmi mile překvapená, že hned po krátké masáži se už dá poznat úplně jiný pocit při chůzi. Některé cviky jsem neznala, vypadaly navenek jednoduše, ale překvapilo mne, že potom byly pro mne vlastně obtížně proveditelné. Lektorka Vlaďka je skvělá, příjemná, sympatická, má výborný výklad i velmi hezký přístup ke klientům.

Celá atmosféra byla příjemná, přátelská až rodinná, výborný je menší počet účastníků, dobrý kontakt s lektorkou, velký prostor pro dotazy atd. Seminář mi přinesl nové poznatky, chuť si vyzkoušet, zda cvičení bude fungovat. Setkala jsem se s příjemnými lidmi a byl to pěkně prožitý naplněný den. Rozhodně doporučuji!

 Naďa Fuková (profesorka na Obchodní akademii)

Potřebuji zesílení motivace, stále trochu zápasím sama se sebou, abych důsledně a pravidelně cvičila. Organizace byla zcela vyhovující, střídala se teorie s praxí,  když už mi přišlo, že je teorie delší, přišlo cvičení s upozorňováním na možné chyby. Teorii jsem kdysi dávno slyšela o kostře nohy, ale bylo fajn vidět naživo kousek 3D kostěného „Jindry“ a uvědomit si, jak do sebe kostičky zapadají. Masáže jsem už znala z online videokurzu Cviky pro nohy, ale vyzkoušení různých pomůcek bylo velmi přínosné.

Vlaďka je lektorka veselá, laskavá a profesionální, seminář byl veden v milé a přátelské atmosféře.zažila jsem hezké chvíle, korekci toho, u čeho jsem si nebyla jistá, zda to dělám správně. Ano, vřele doporučím seminář dál! Děkuji!

Další reference z tohoto semináře jsou níže na této stránce.

Můžete se také podívat na reference z červnového semináře (18.6. 2016) nebo na některou stránku z dřívějších seminářů a jejich ohlasy.

Co se na semináři naučíte?

  • Vysvětlím, jak má správně fungovat ploska nohy,
  • jaké jsou nejčastější deformity a vady nohou, jejich příčiny a projevy,
  • jaké máte možnosti k nápravě a prevenci deformit a vad nohou (včetně ukázek některých pomůcek ke korekci či vhodné obuvi),
  • praktický nácvik: pasivní stimulace a masáž plosek nohou (s pomůckami),
  • praktický nácvik: aktivní masáž plosky a prstů a rozhýbání nohou,
  • speciální cviky k rozhýbání ztuhlých prstů (i k odstranění jednotlivých deformit) a k posílení klenutí nohy, vše také s pomůckami,
  • nácvik rovnováhy, stability a propriocepce hravou formou s pomůckami.

Novinka!

Kompletní internetový výukový videokurz Cviky pro nohy

Už nemusíte na nic čekat… Můžete začít zlepšovat své nohy hned, samostatně, doma!

Seminář je  rozšířenou podporou tohoto základního online kurzu. Poslechněte si video s obsahem e-programu Cviky pro nohy.

V on-line kurzu je sada kompletního a ověřeného devítitýdenního tréninkového programu pro nohy, kdy se za 10 minut denně  výrazně zlepší stav vašich nohou. Dále je zde fotopříručka ke všem cvikům, podrobná skripta, testovací notýsek, hry pro nohy a pro děti a další hodnotné bonusy ke kurzu.

Na videích vás celým programem osobně provázím. Přístup do kurzu máte již nastálo.

Kdo raději čtete než posloucháte, přečtěte si, co online kurz obsahuje.

 

Informace pro  zájemce o seminář:

1. Jste tu poprvé, neznáme se ještě?

Cena jednodenního semináře je 1590 Kč (nebo bonusová cena 1270 Kč-viz níže).

Při objednání a úhradě internetového výukového kurzu Cviky pro nohy PŘED seminářem dostanete ode mne dárek – jako podporu k online kurzu získáte seminář Zdravé nohy I. za bonusovou cenu o 20% nižší, tedy za 1270 Kč. 

 

2. Jste vlastníky online kurzu Cviky pro nohy?

Pak je pro Vás jednodenní seminář za bonusovou cenu 1270 Kč hned. 

 

3. Jste mí studenti/klienti/cvičíte u mne?

Pro mé studenty a pro dlouhodobé klienty je speciální cena 850 Kč.

Týká se kromě mých studentů z ČVUT také dospělých cvičenců z mých hodin a „Masters“ kurzistů, a dále také mých dlouhodobých individuálních klientů).

 

Přihlášky: 

Mailem na: v.botlikova@gmail.com. Údaje k platbě semináře zasílám po přihlášení mailem.

Další reference ze semináře dne 1.10. 2016

Ivana Zemanová (účetní)

Doufám, že se naučím starat se o nohy a přestanou mne bolet. Organizace byla výborná, byla jsem absolutně spokojená s obsahem, to mne překvapilo! Výsledek jsem pocítila ihned, i když dočasně. Z obsahu: části masáže jsem už znala, ale některá cvičení pro mne byla nová. Lektorka byla super, vytvořila moc pěknou a veselou atmosféru. Nyní přehodnotím chůzi a více se budu věnovat nohám.

Marie Janečková (profesorka Obchodní akademie)

Ráda bych se naučila, jak zmírnit či odstranit bolesti nohou. Během semináře byla vynikající organizace,  naučila jsem se mnoho z teorie i velice příjemnou a napravující masáž, moc děkuji! Taky nyní znám nová cvičení, budu cvičit a lépe chodit. Lektorka je na jedničku s hvězdičkou! Vládla zde uvolněná, skvěla atmosféra, sešla se nás dobrá parta. Seminář mi dal náměty na cvičení a masáže, zcela splnil má očekávání, určitě doporučím dál.

Andrea Lajdová (kosmetička)

Ráda bych sa naučila cviky vykonávať správne a zlepšit si svalstvo na nohe i klenbu. Bola som velmi spokojnáorganizácia výborná, teórii som porozuměla. Masáže som už poznala z online kurzu Cviky pre nohy, tiež cvičenie, ale teraz bolo pod dohledou. Lektorka je naozaj výborná a seminá mi priniesol nové poznatky v starostlivosti o nohy, určitě doporučím!

Pavla Provazníková (účetní)

Ráda bych se naučila správně pečovat o chodidla, kotníky i nohy. Byla jsem velmi spokojená s organizací semináře i s obsahem, překvapilo mne ždímání hadru, nevěděla jsem také, že nemám správně postavená chodidla. Lektorka byla perfektní, úžasná! Atmosféra velice příjemná, doporučuji!. Budu se nyní sama víc snažit.

Pavlína Hrdinová

Ráda bych se naučila a pochopila cviky na nohy.  Zažila jsem skvělou organizaci, příjemnou atmosféru, vynikající lektorku a dobrý obsah: teorie pomáhá pochopení, masáže jsem neznala vůbec, mnohá cvičení jsem také neznala. Odnesla jsem si nové poznatky a hlavně motivaci ke cvičení. Doporučuji.

Jarmila Peterová (cvičenka Masters kurzu)

Chtěla bych vědět, co je a co není zdravá noha. Organizace byla dobrá, všechno z teorie mne překvapilo, protože jsem to neznala, také masáže a cvičení mi přinesly mnoho nového. Lektorku hodnotím kladně, naučila mne mnoho nového, dopručuji.

Natalka Lajdová (studentka)

Naučím sa základné cviky, ktoré mi pomožu rušiť moje problémy s nohami. S obsahem, teóriou i praxou som bola spokojná. Lektorka je velmi dobrá, příjemná osoba, vytvořila príjemnú atmosféru. Seminár mi priniesolmnoho, teraz viem, jako si správne namasírovať nohy a chodiť. Cvičením sa budem snažiť napraviť plochú nohu. Určitě áno, doporučujem tento seminár.

 Další reference z podzimu 2016 najdete zde.